Matrasi.lv Comfort

Mūsu stāsts

Jau vairāk nekā 25 gadus uzņēmums Matrasi.lv Comfort ražo matračus, matraču pārvalkus un dažādus gulēšanas piederumus un izplata tos Baltijas un Skandināvijas tirgos. Uzņēmums ievēro “ģimenes biznesa” principus, kas ir plaši izplatīti Eiropas tā saucamā “Miega biznesā”.

Uzņēmuma īpašnieks ir pirmais, kurš 1990. gadu vidū uzsāka matraču ražošanu Latvijas Republikā. Esam uzkrājuši milzīgu pieredzi ar dažādiem matraču rūpniecībā izmantotiem materiāliem. Pastāvīgi tiek veikta rūpīga klientu atsauksmju analīze par miega kvalitāti uz iegādātajiem matračiem. Tas ļauj piedāvāt klientiem optimālu matrača pildījumu, ņemot vērā ķermeņa uzbūves īpatnības un esošās balsta un kustību orgānu sistēmas slimības.

Jau kopš pirmajām darba dienām uzsvars tika likts uz kvalitatīvu un cenu ziņā konkurētspējīgu produktu ražošanu pēc iespējas īsākā laikā. Tas ļāva ieņemt vienu no vadošajām pozīcijām gulēšanas produktu tirgū Baltijas valstīs.
Gadu gaitā esam iemantojuši uzticama partnera reputāciju daudziem no daudzajiem Rietumeiropas un Austrumeiropas piegādātājiem.
Desmitiem tūkstošu klientu bauda ērtu miegu un brīnišķīgus sapņus, guļot uz Matrasi.lv Comfort matračiem!

Ceļš uz komfortu

Cilvēks miegā pavada gandrīz trešdaļu savas dzīves. Mēs rūpējamies, lai Jūsu miegs būtu veselīgs un dziļš. Labi izgulēties ir iespējams tikai uz ērta matrača, kas ir piemērots Jums un Jūsu ķermenim. Mūsu ortopēdiskie matrači atbrīvos no noguruma un nodrošinās visa organisma atjaunošanos. Modīsieteis modri un labi izgulējušies!

Optimāls risinājums veselīgam un mierīgam miegam

Lai izvēlētos matraci, Jums pat nav jāiziet no mājām – vienkārši dodaties uz mūsu tīmekļa vietni un izmantojiet ērto katalogu.
Mēs izmantojam tikai modernus materiālus un tehnoloģijas, piedāvājot plašu produktu klāstu, kas atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām un miega nozares aktuālajām tendencēm. Un, protams, varam piedāvāt lieliskas cenas!

Ražošana

Piedāvājam lielu, regulāri papildinātu matraču un dažādu gulēšanas piederumu klāstu, ko varat iegādāties ar piegādi visā Baltijā.
Mūsu ražotne ir aprīkota ar modernām iekārtām, kas ļauj izpildīt vissarežģītākos un neparastākos klientu pasūtījumus.
90% no uzņēmuma darbinieku ir sievietes, kuras jau ilgus gadus strādā ražošanā. Viņu pieredze, profesionalitāte, mīlestība pret savu darbu ļauj mums radīt produktus, kas gādā par izcilu MIEGU!