You are here:

Virsmatracis Fiber Coco

65,00 150,00 

Kombinēts virsmatracis – kokosrieksts un holofiber. Hološķiedras un kokosšķiedras kombinācija nodrošina augstas kvalitātes ķermeņa atbalstu, kas ir līdzīgs atsperu blokam.

Divpusējs virsmatracis ar dažādu stingrības malām. Pamatne ir veidota no 2 cm kokosriekstu šķiedras slāņa centrā. Un katrā pusē ir izgatavota no diviem slāņiem 2 cm šķiedras. Šis modelis palīdzēs izlīdzināt dīvāna vai matrača guļamvirsmu, palielināt stingrību un uzlabot viņa izskatu.

Hollofiber ir izturīga šķiedra, kas nemēdz uzsūkt mitrumu un smakas, neizraisa alerģiskas reakcijas, tāpēc atzīta par praktisku un izturīgu!

Matrača paliktnis Promtex-Orient Latex Eco 2 / Cocos 2 ar dažādām stingrības pusēm ir attēlots ar mākslīgā lateksa un kokosriekstu slāņiem. Tas palīdzēs atjaunot nolietotu matraci un sniegt ortopēdisku atbalstu.

Latekss piešķir modelim elastību, veido vidējas cietības virsmu. Fillers pielāgojas ķermeņa kontūrām un nodrošina ērtu iemigšanu. Latekss neuzsūc mitrumu un smakas. Šāda vide nav piemērota sēnīšu un putekļu ērcīšu dzīvībai. Kokosriekstu kokosšķiedras plāksne ir blīva, ar mērenu stingrību. Tas lieliski atbalsta muguru fizioloģiski pareizā stāvoklī un nesabrūk zem slodzēm.

Modelis ir piemērots cilvēkiem ar noslieci uz alerģiskām reakcijām.

SKU:2022-06-02-16
You are here: